HAKKIMIZDA

Kurumsal

Kanek, 1996 yılında, kaliteyi ve kaliteli üretimi hedef alarak faaliyete başlamıştır. Her zaman ‘müşteri memnuniyeti’ odaklı hizmet ilkesini kendisine ana kriter olarak belirleyen firmamız, üretim ve uygulamada kaliteli ve tam hizmet sunabilmek amacıyla hareket etmektedir…

Güvenlik koruma amaçlı çitler ve korkuluk sistemleri üzerine, ekonomik, güvenilir, sağlam ve uzun ömürlü ürünleri ile hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, yüksek kalite standartlarında, kişiye ve firmalara özel çözümler sunmaktadır.

Kanek’te; PVC ve galvaniz kafesli teller, beton ve boru direkli uygulamalar, ferforje ve metal korkuluklar, panel teller, kayar ve kanatlı kapılar, otomatik kapı ve bariyer sistemleri, spor ekipmanları, şantiye çevre güvenlik çözümleri,şantiye güvenlik ekipmanları, jiletli ve dikenli teller, spor sahası zemin ve çitleri, çelik konstrüksiyon imalatları yapılmaktadır.

Kanek’te size özel ihtiyaçlar için mutlaka here bir çözüm bulunmaktadır. Kanek; kaliteli ekip ve ekipmanları, uzman kadrosuyla çevre güvenlik ve çit sistemlerine de taşımakta ve bu doğrultuda hizmetlerine devam etmektedir.


Tarihçe

Kanek İnşaat ;1996 Yılında İnşaat sektörüne başladı ve daha sonra Mustafa Ekşi ve Ali Ekşi ortaklığında aile şirketi olan Ekşioğlu Çit i kurdu.12 Yıldır bu sektörde hizmet veren Ekşioğlu Çit; kendi sektöründe ki gelişimlere hep açık olup ve yakından takip ederek kendini günden güne geliştirmeyi başardı.

Çit sektöründe ; Kişi , firma ayırmaksızın herkese hitap etmeye çalıştı. Gelen talepleri deneyimle harmanlayarak en iyi olasılığı sundu. Faaliyet alanlarının başında ; üretimini yaptığı çevre çitleri bulunmaktadır. Aynı zamanda çelik konstrüksiyon , şantiye alanında ki tüm demir doğrama çözümlerinde de yer almaktadır. Aslında Fe simgeli ve 7,86 özgül ağırlıklı olan hemen hemen tüm işleri yapabilmektedir. Hedefi ; daha da ileriye gidip bir dünya markası olmaktır . Ancak bu hedefi gerçekleştirmek için sizlere ihtiyacımız bulunmaktadır.

  • 2016 - REGNUM TURİZM - ÇEŞİTLİ ÇİT UYGULAMALARI
  • 2015 - ÖZDİLEK PARK LEVENT – PANEL ÇİT UYGULAMASI
  • 2014 - AHES İNŞAAT – CEVRE CİTLERİ – SPOR SAHASI ÇELİK UYGULAMALARI ve ÇEŞİTLİ DEMİR DOĞRAMA
  • 2012 - KASIMPAŞASPOR - SPOR SAHASI ve PANEL CİT UYGULAMALARI
  • 2011 - VİAPORT KURTKÖY – ÇEŞİTLİ ÇİT UYGULAMALARI

Vizyon

Türkiye de ve Dünya da en kaliteli ürünler ile en çok tercih edilen Cit üreticisi olmaktır. Bu yolda daimi ‘en iyi ‘ olmak vazgeçilmez hedefimizdir.

Misyon

Tüm faaliyetlerimizi çevreyi insan sağlığını can ve mal güvenliği çerçevesinde tutarak gelişime açık olmaktır.


Referanslarımız