DEKORATİF PANEL ÇİTLER

Mızraklı Panel Çit

Adını mızrak desenleri verilmiş sacın panel çit ile birleşmesinden alır. Mızraklı Panel Çit Birlik Tel’ in yurtiçi ve yurtdışı pazarlar için geliştirmiş olduğu yeni bir üründür. Dünyanın ilk mukavemetli mızraklı panel çiti. Estetiği ve güvenliği bir arada sunduğumuz yepyeni bir ürün. Mukavemet verilmiş geniş mızrak yüzeyi ve panel çitin yataydaki çubuk telleriyle birleştirilmesinden meydana gelen sıra dışı bir konsept. Rijit duruşu, sağlam yapısı ve mızrakların panel ile birlikte boyanması sebebiyle estetik ve uzun ömürlü bir ürün.

Mızrak desenleri için kullanılacak sacların kalınlığı 1 mm (± 0.2 mm) ve 40 mm yüksekliğe sahiptir.

Lalezar Panel Çit

Lalezar (Laleli Panel Çit) Birlik Tel’in yurt içi ve yurt dışı pazarlar için geliştirdiği yeni bir marka ve yeni bir üründür. Lale desenleri verilmiş galvanizli sacın mukavemet kazandırılarak panel çitin yatay telleriyle birleştirilmesinden meydana gelen sıradışı bir konsept. Lale, naifliğiyle göz kamaştıran bir çiçektir, bu naiflikteki çiçeğin deseniyle özel mülklerinizi göz kamaştırıcı ve daha da anlamlı hale getiriyoruz.

Lale desenleri için kullanılacak sacların kalınlığı 1 mm (± 0.2 mm) ve 65 mm yüksekliğe sahiptir.

Yarasa Panel Çit

Adını yarasa desenleri verilmiş sacın panel çit ile birleşmesinden alır. Yarasa Panel Çit Birlik Tel’ in yurtiçi ve yurtdışı pazarlar için geliştirmiş olduğu yeni bir üründür. Dünyanın ilk mukavemetli yarasa panel çiti. Estetiği ve güvenliği bir arada sunduğumuz yepyeni bir ürün. Mukavemet verilmiş geniş keskin yüzeyi ve panel çitin yataydaki çubuk telleriyle birleştirilmesinden meydana gelen sıra dışı bir konsept. Rijit duruşu, sağlam yapısı ve yarasa desenli keskin sacın panel çit ile birlikte boyanması sebebiyle estetik ve uzun ömürlü bir ürün.

Yarasa desenleri için kullanılacak sacların kalınlığı 1 mm (± 0.2 mm) ve 40 mm yüksekliğe sahiptir.

Motifli Panel Çit

MotifÇit (Motifli Panel Çit), Birlik Tel’in yurt içi ve yurt dışı pazarlar için geliştirdiği yeni bir marka ve yeni bir üründür. Adını saca işlenen motiflerinden almıştır. Mukavemetin, estetiğin ve güvenliğin bir arada sunulduğu yepyeni, sıradışı bir konsept. Motif Çit, dikkat çeken duruşu, sağlam yapısı ve panel çitin yatay telleriyle birleştirilmesi ve aynı anda boyanması sebebiyle estetik ve uzun ömürlü bir üründür.

Motif desenleri için kullanılacak sacların kalınlığı 1 mm (± 0.2 mm) ve 60 mm yüksekliğe sahiptir.