5882
page-template-default,page,page-id-5882,mkd-core-2.0.1,mikado-core-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Stadyum ( Tirübün) Korkulukları

Ekşioğlu Kanek stadyum (tirübün) korkuluğu ürünlerini Tuzla İstanbul fabrikası içerisinde  üretmektedir.

  • Tirübün korkuluk ürünleri UEFA 2016 kriterleri göz önüne alınarak üretilmektedir.
  • Stadyum korkuluklarımızın stok durumu ile ilgili müşteri temsilcilerimizle görüşmenizi rica ederiz.
  • İstanbul içerisinde belirli noktalara programlı sevkiat hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktayız. ( Sevkiat programları için müşteri temsilcilerimizi arayınız. )
  • İstanbul dışı sevkiatlar için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
  • İstanbul içerisinde hızlı montaj hizmeti ve türkiye geneli projelerde programlı montaj hizmeti vermekteyiz

Stadyum korkuluklarımız uzman ekibimiz tarafından UEFA 2016 Standartlarında üretilmekte olup, dayanıklılık ve güvenlik testlerinin ardından montajı gerçekleştirilmektedir. 

Ekşioğlu Kanek olarak üretimi gerçekleştirilen stadyum korkuluklarımızın genel özelikleri ;
  • Korozyana açık noktalarda olan stadyumlarda kullanılan korkulukların korozyon direncini artırmak için Sıcak Daldırma Galvaniz Kaplama tekniği kullanılmaktadır.
  • Tribün korkuluklarımız UEFA 2016 kriterlerine uygun olarak üretilmekte ve tüm dayanıklılık teslerinden geçtikten sonra montajı gerçekleştirilmektedir.
  • Stadyumların tasarım, yapı ve kapasitesine uygun olarak tasarlanmaktadır.
  • Tirübün korkuluklarımız izleyicilerin görüş açılarını etkilemeyecek şekilde C90 görüş açısı baz alınarak üretilerek, montaj sırasında gerekli revizyonlar ile montajı gerçekleşir.
  • Tüm stadyum korkuluklarının üretiminde öncelik güvenlik ve dayanıklılıktır.

Stadyum ( Tirübin ) Korkuluk Fiyatları

Stadyum (tirübin) korkuluk ürünlerinin üreticisi olan firmamızdan projeye, model ve  metraja göre değişen tirübin korkuluk fiyatları almak için müşteri temsicilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Günüzmüz koşullarındaki sürekli değişen maliyetlere karşı güçlü stok kapasitesi ve üretim teknolojisi ile hizmetinizde olan EKŞİOĞLU KANEK size özel en iyi fiyat ve avantajları sağlama ilkesindedir.

Aşağıdaki butonu tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.
(Sadece Mobil Kullanıcılar İçindir.)
Stadyum ( Tirübin ) Korkuluk Uygulamalarımız
This site is registered on wpml.org as a development site.