8
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-8,mkd-core-2.0.1,mikado-core-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Hakkımızda

Kanek, 1996 yılında, kaliteyi ve kaliteli üretimi hedef alarak faaliyete başlamıştır. Her zaman ‘müşteri memnuniyeti’ odaklı hizmet ilkesini kendisine ana kriter olarak belirleyen firmamız, üretim ve uygulamada kaliteli ve tam hizmet sunabilmek amacıyla hareket etmektedir…

Güvenlik koruma amaçlı çitler ve korkuluk sistemleri üzerine, ekonomik, güvenilir, sağlam ve uzun ömürlü ürünleri ile hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, yüksek kalite standartlarında, kişiye ve firmalara özel çözümler sunmaktadır.

Kanek’te; PVC ve galvaniz kafesli teller, beton ve boru direkli uygulamalar, ferforje ve metal korkuluklar, panel teller, kayar ve kanatlı kapılar, otomatik kapı ve bariyer sistemleri, spor ekipmanları, şantiye çevre güvenlik çözümleri,şantiye güvenlik ekipmanları, jiletli ve dikenli teller, spor sahası zemin ve çitleri, çelik konstrüksiyon imalatları yapılmaktadır.

Kanek’te size özel ihtiyaçlar için mutlaka here bir çözüm bulunmaktadır. Kanek; kaliteli ekip ve ekipmanları, uzman kadrosuyla çevre güvenlik ve çit sistemlerine de taşımakta ve bu doğrultuda hizmetlerine devam etmektedir.

1996

Yılından Bu Güne

5000

Müşteri Portföyü

100

Tamamlanan Proje

300

İstihtam

Dünden Bugüne Kanek

Kanek İnşaat ;1996 Yılında İnşaat sektörüne başladı ve daha sonra Mustafa Ekşi ve Ali Ekşi ortaklığında aile şirketi olan Ekşioğlu Çit’i kurdu. 12 Yıldır bu sektörde hizmet veren Ekşioğlu Çit; kendi sektöründe ki gelişimlere hep açık olup ve yakından takip ederek kendini günden güne geliştirmeyi başardı.

Çit sektöründe ; kişi , firma ayırmaksızın herkese hitap etmeye çalıştı. Gelen talepleri deneyimle harmanlayarak en iyi olasılığı sundu. Faaliyet alanlarının başında ; üretimini yaptığı çevre çitleri bulunmaktadır.

Aynı zamanda çelik konstrüksiyon , şantiye alanında ki tüm demir doğrama çözümlerinde de yer almaktadır. Aslında Fe simgeli ve 7,86 özgül ağırlıklı olan hemen hemen tüm işleri yapabilmektedir.
Hedefi ; daha da ileriye gidip bir dünya markası olmaktır . Ancak bu hedefi gerçekleştirmek için sizlere ihtiyacımız bulunmaktadır.

Vizyon

Türkiye de ve Dünya da en kaliteli ürünler ile en çok tercih edilen Cit üreticisi olmaktır. Bu yolda daimi ‘en iyi ‘ olmak vazgeçilmez hedefimizdir.

Misyon

Tüm faaliyetlerimizi çevreyi insan sağlığını can ve mal güvenliği çerçevesinde tutarak gelişime açık olmaktır.

Öne Çıkan Projeler

2017 - ÖZDİLEK PARK LEVENT 0

2017 - VİAPORT KURTKÖY 0

2016 - REGNUM TURİZM0

This site is registered on wpml.org as a development site.