EKŞİOĞLU KANEK | Basketbol Sahaları
Yüksek güvenlikli çitlerden dekoratif çim çitlere kadar bir çok tel çit ve ferforje ürünlerinin üretimini tuzla istanbul fabrikamızda yapıyoruz.
Panel Çit | Çim Çit | Ferforje Korkuluk | Tel Örgü | Tel Çit | Spor Saha Yapımı | Yüksek Güvenlikli Çit
6546
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-6546,mkd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-2.0,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Basketbol Sahaları

Standart Sahalar

Standart Halı Saha Teli Sistemleri maliyet etkinlikleri, yani maliyetlerin ihtiyaçları karşılama oranı düşünüldüğünde en çok tercih edilen halı saha tel sistemleridir. Standart tip halı saha teli sistemlerinde Dikme Çapı Ø76mm, Dikme Çap Kalınlığı (Et Kalınlığı) 2,5mm olup dikme Yüksekliği 4mt,5mt,6mt ve 8 mt. Olacak şekilde üretilmektedir. Dikme özelliklerinde olduğu gibi Payanda özellikleri de ekonomik tip saha tel sistemlerine göre Boru Çapı Ø60mm, Kalınlığı olacak şekilde daha kalındır. Ekonomik Tip halı saha tellerinden farklı olarak Tel Örgülerin Tel Kalınlığı Ø3.50mm olup yine sağlamlık öne çıkmaktadır.

Kanek Ekşioğlu spor sahaların ihtiyaçlarına yönelik Ekonomik Tip Spor Sahalar, Standart Sahalar, Uzun Ömürlü Sahalar, Galvanizli Sahalar, Klempli Sahalar ve Saha Ekipmanları model ve çeşitleri ile spor sahaların ihtiyaçlarını fabrikadan halka kaliteli ve ekonomik ürünleri ile karşılamaktadır.

*Konstrüksiyonun tümü kurt ağızı açılarak kaynaklanır. Ezilme yapılmaz .

*İsteğe göre saha üzerine file çekimi yapılmaktadır.

Klempli Sahalar

Klempli saha tipinde adından da anlaşılacağı üzere tüm malzemeler birbirine döküm klipslerle bağlantılıdır. Bu tip saha telleri tesisi minimum 45 gündür.

Bu tip saha tellerinde Dikme ve Payanda Çapı tercihe göre Ø48 ve 42 mm, Dikme ve payanda Çap Kalınlığı (Et Kalınlığı) 3,00 mm., Yüksekliği yine saha boyutuna göre 4,5 ya da 6 mt. olacak şekildedir. Dikme Kaplaması Elektro Galvaniz üzeri , Statik Fırın Boyalı, dikme aksı ±300cm.’dir. Payanda Boru Çapı Ø48mm, Kalınlığı (Et Kalınlığı) 2mm, Kaplaması Astar+Yağlı Boya ve rengi 6005 Yeşildir. Tel Örgülerin göz araları 50×50, Tel Kalınlığı Ø3.00mm, Kaplaması Galvaniz üzeri PVC Kaplı olup renkleri de yine yeşildir. Ayrıca Saha Kapısı 200×100 cm olup 1 adet ve asma kilitlidir.

İstanbul Tuzla’da faaliyet gösteren Kanek Ekşioğlu ile halı saha teli fiyatları ve maliyeti konusunda iletişime geçebilirsiniz. Kendi imalatımız olan ürünlerimiz ile halı sahaların yapım maliyetlerini düşürüyoruz.