EKŞİOĞLU KANEK | Düzlemsel Jiletli Tel
Yüksek güvenlikli çitlerden dekoratif çim çitlere kadar bir çok tel çit ve ferforje ürünlerinin üretimini tuzla istanbul fabrikamızda yapıyoruz.
Panel Çit | Çim Çit | Ferforje Korkuluk | Tel Örgü | Tel Çit | Spor Saha Yapımı | Yüksek Güvenlikli Çit
5856
page-template-default,page,page-id-5856,mkd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-2.0,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Düzlemsel Jiletli Tel

Jiletli tel grubumuzun çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Düzlemsel Jiletli Teller, çoğunlukla panel tel çit üzerine ugulanan bir ürün olmasına karşın tercihe göre diğer tel çit ürünlerimizin üzerinede uygulanabilmektedir.

Düzlemsel Jiletli tellerimiz diğer Jiletli Tel gruplarında ki ürünler gibi kopmaya dayanıklıdır, paslanmaz, uzun ömürlüdür ve keskinliğini uzun yıllar koruyan kullanışlı bir jiletli tel sistemidir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan ürün güvenlik ihtiyacının yüksek olduğu tüm mekanlarda kolaylıkla uygulanıp kullanılabilmektedir.

Düzlemsel Jiletli tellerle birlikte Helezon Jiletli teller ve düz hat jilet tellerin imalatını da yapan Kanek Ekşioğlu, fabrikadan halka sunduğu ürünleri ile kaliteyi uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır.

Düzlemsel Jiletli Tel Teknik Biliger

Düzlemsel Jiletli Teller, Çapına ve kaplama kalitesine göre 2 gruba ayrılır.

  • Kaplama Özellikleri

Galvaniz Kaplama 275gr/m²
AISI 430 Kalite Kaplama
AISI 304 Kalite Kaplama

  • Çap Özellikleri

Düzlemsel Jiletli telleri kaplama özelliklerine göre 3 gruba ayırırken, Çap özelliklerine göre de yine 3 başlık altında toplayabiliriz.

  1. 45 cm.,
  2. 60 cm.
  3. 90 cm.

3 farklı yükseklikte sunulan jiletli tellerin ihtiyaca göre farklı standartlarda da imalatı da mümkündür.

Amacı güvenli alanlar oluşturmak olan jiletli tellerin yüksekliklerinin de güvenlik ihtiyacına göre belirlenmesi maliyet etkin çözümlerin suulması bakımından önemlidir.

Askeri alanlar ve cezaevleri gibi güvenliğin yüksek olması gereken alanlarda kullanılan jiletli tellerinin malzemesinin de bir o kadar kaliteli ve güvenli olması gerekiyor.

Bu alanda kullanılan Kanek Ekşioğlu jiletli telleri yüksek testlerden geçerek son halini almaktadır. Galvaniz kaplama özelliğiyle de ömrü daha uzun, paslanma ve dış etkenlerden gelecek darbelere karşı da daha dayanıklıdır.